Esperal, a właściwie disulfiram to substancja która zrewolucjonizowała dotychczasowe metody walki z alkoholizmem. Substancja aplikowana jest do ciała pacjenta w postaci wszywek alkoholowych – jest to zabieg całkowicie bezpieczny oraz bezbolesny. Osoba posiadająca w swoim ciele wszywki z esperalu po spożyciu alkoholu odczuwa bardzo uciążliwe skutki. Substancja łączy się w ciele z alkoholem i powoduje u pacjenta wymioty, bóle i zawroty głowy – efekt można przyrównać do największego kaca w życiu, natomiast wystarczy wypicie tylko jednego piwa, aby takie rzeczy zadziały się osobie posiadającej wszywki. Disulfiram jest najskuteczniejszą znaną metodą, która skutecznie zniechęca osoby uzależnione od alkoholu do zaprzestania jego spożywania. Jest to świetne zabezpieczenie i dopełnienie terapii alkoholowej.

Alkoholoodtrucie dla lepszego efektu

Wszywki alkoholowe można bezproblemowo stosować z tzw. detoksem alkoholowym. Do tej port esperal był dostępny głownie w krajach Europy Zachodniej oraz Ameryce, natomiast obecnie jest dostępny również w Polsce. Osoby zainteresowane tego typu kuracją powinny dopytywać się w najbardziej renomowanych klinikach specjalizujących się w leczeniu uzależnień. W Warszawie leczenie za pomocą esperalu oferuje m.in. Warszawska Klinika Uzależnień. Wszywki alkoholowe dynamicznie pojawiają się również w innych częściach naszego kraju. Specjaliści oraz osoby zajmujące się zagadnieniem alkoholu potwierdzają, że disulfiram jest całkowicie bezpieczny i przy jego użyciu nie ma żadnych przeciwwskazań. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z odpowiednim lekarzem bądź kliniką leczenia alkoholizmu.


Poszukujesz wsparcia w walce z nałogiem alkoholowym? Praktyka24 to ośrodek oferujący alkoholoodtrucie na terenie Wrocławia.

10 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 5 (10 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...